top of page
arkada.jpg
hakkımızda.jpg

ÖNDER OTOMOTİV SERVİS VE YEDEK PARÇA

15 yılı aşkın sektörel sanayi yatırımı ve AR-GE çalışmaları ile Ticari ve binek araçları sunarken, teknik destek ve sürekli müşteri memnuniyeti garantisi verir.

Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı önemsiyoruz. Ticari araç ve binek araç ürünlerimizi ve hizmetlerimizi Türkiye ve diğer dünya pazarlarında rekabet edebilir duruma getirmek, değerlerimize sadık, toplam kalite yönetimi, yaygın iş ağı, uzman personelimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile ilk akla gelen ve sektörümüzde lider firma olmak misyonumuzdur.

Her türlü servis araçları, otobüs, minibüs, midibüs, van ve panelvan kamyon ve kamyonet tarzı kara taşıtları ve binek araçlarınıza bakım servis  hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda yedek parça satışımız mevcuttur. Kredi kartına ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Güven veren servis hizmetimizle Türkiye genelinde  satış ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz

Geniş kadromuz ve yedek parça aksesuar süreçlerinde şehrin en kaliteli hizmetini almanızı sağlıyoruz.

Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz çağrı merkezimize ulaşan aramalarınızı güler yüzle karşılayarak kısa sürede taleplerinizi karşılıyoruz

ALT.jpg

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizi mutlu bir şekilde uğurlamak onlara çözümler sunmak ve her daim yanlarında olmak.

MİSYONUMUZ

Kalitemiz ve adımız Türkiye genelinde yer edinmiştir. Şehir dışından gelen siz değerli araç sahiplerine hizmet etmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kalitemizi devamlı yukarı yönde tutmak ilkemizdir. Yeniliğe açık yüzümüzle tüm araç sahiplerini bekliyoruz.

bottom of page